66-460 Witnica, Białcz, ul. Leśna 2B
Mo-Fr: 07:00 - 20:00

Balustrady produkowane przez naszą firmę

Balustrady balkonowe

Szukasz stylowego wykończenia projektu swojego domu, które nadałoby mu nie tylko elegancji, ale również było funkcjonalne? W takim razie w tej roli idealnie sprawdzą się balustrady zewnętrzne kute. Używamy najwyższej jakości materiałów, dzięki której będziesz mógł się cieszyć najwyższą jakością przez wiele lat.

Wykonujemy balustrady z wytrzymałych prętów o przekroju kwadratów lub okrągłych, zarówno w układzie poziomym jak i pionowym. Dajemy możliwość dodania dowolnej ilości elementów ozdobnych, często z motywami roślinnymi, które są niezmiernie popularne. Motywów do wyboru jest bardzo wiele i z pewnością każdy z naszych klientów znajdzie coś co i jemu się spodoba. Balustrady można zamontować praktycznie wszędzie, w zależności od tego gdzie Klient sobie zażyczy. Możemy otoczyć werandę, taras, lub też balkon, dostosowując projekt odpowiednio do warunków i terenu na jakim montujemy balustrady.

Realizujemy najbardziej wymagające projekty naszych klientów, dzięki czemu tworzone przez nas balustrady są niepowtarzalne. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego elementu projektu, nasze ręcznie wykonywane balustrady są najwyższej jakości i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Po konsultacji z naszymi Klientami jesteśmy w stanie dopasować materiały i zdobienia do Waszych oczekiwań.

Największą zaletą balustrad kutych jest z pewnością całkowita dowolność co do wyboru wzorów. Możliwości jest wiele. Od najprostszych, bez żadnych ozdobników, aż do bogato zdobionych rozwiązań. Dzięki temu balustrady nie tylko będą idealną ozdobą każdego balkonu, ale również zapewnią bezpieczeństwo.

Wszystkie oferowane przez nas elementy mają zabezpieczenia antykorozyjne oraz wysoką odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo dajemy możliwość wyboru koloru z szerokiej gamy palet RAL. Dzięki gwarancji długowieczności mamy całkowitą pewność, że po wielu latach użytkowania będziecie tak samo zadowoleni jak tuż po montażu balustrady.

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego koncentrujemy się na tym, aby spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów.

Balustrady na werandę / taras

Każda weranda wymaga odpowiedniego wykończenia. Dlatego nasza firma oferuje montaż ozdobnych balustrad idealnych do otoczenia Waszej werandy.

Posiadamy szeroką gamę wzorów i kolorów RAL, dzięki którym będziecie mogli stworzyć swój własny, niepowtarzalny projekt. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu przed korozją oraz rdzą przez długie lata nasze balustrady będą wyglądały jak dopiero co zamontowane, nawet mimo wpływu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Montujemy także ozdobne poręcze aby dodać uroku również chodom prowadzącym na werandę oraz zapewnić bezpieczeństwo i pewność wchodzenia po schodach.

Dzięki specjalnemu wykończeniu i użyciu odpowiednich łączników mamy pewność, iż cała konstrukcja będzie nie tylko przyjemna dla oka, ale również niezwykle stabilna i dobrze zespojona z podestem. Użyte przez nas łączenia są niezauważalne wyglądają bardzo estetycznie, sprawiając, że weranda staje się miejscem, w którym przyjemniej i bezpieczniej może przebywać cała rodzina. Szczególnie dzieci nie są narażone na niebezpieczeństwo wypadnięcia, więc zarówno rodzice jak i dziadkowie mają pewność, że ich maluchy będą mogły się bawić bez obaw o wypadnięcie z werandy.

Dbamy o to, by wszystkie materiały, a szczególnie użyte słupki i tralki były dokładnie wykończone oraz przyspawane do całej konstrukcji. Dokładnie sprawdzamy czy wszystkie materiały są odpowiednio ze sobą spasowane i poprawiamy wszystkie niedociągnięcia, tak aby oddać do Twoich rąk idealnie zrobiony produkt końcowy.

Wystarczy jeden telefon, a ekipa przyjedzie dokonać pomiarów i skonsultować się co do tego jak ma wyglądać cała weranda. Doświadczeni konsultanci z pewnością będą w stanie odpowiednio doradzić oraz odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w swoim fachu nasi monterzy sprawnie i szybko zajmą się instalacją całej konstrukcji przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Wystarczy zaledwie kilka godzin, aby weranda nabrała charakteru poprzez montaż Waszych wymarzonych balustrad.

Balustrady schodowe

Balustrady dla schodów to bardzo ważny element aranżacyjny. Powinien być stylowym wykończeniem zarówno wnętrz i klatek schodowych jak i zewnętrznych schodów. Jednak nie jest to jedynie uzupełnienie dla schodów, cała konstrukcja powinna przede wszystkim zapewnić odpowiednie podparcie podczas wchodzenia lub schodzenia ze schodów. Dlatego szczególnie dbamy, aby użyte w tej konstrukcji materiały cechowały się najwyższym stopniem trwałości i dawały gwarancję bezpieczeństwa.

Do wyboru posiadamy wiele wzorów oraz kolorów. Po konsultacji z klientem dobieramy odpowiednio zarówno materiały jak i zdobienia do potrzeb i otoczenia, tak aby zarówno montaż jak i produkcja przebiegły sprawnie i bez problemu. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie, dlatego wszystkie wykonywane przez nas produkty są niepowtarzalne. Cechuje nas dbałość o szczegóły, a każdy element jest przez nas dopracowany do perfekcji.

Nasze balustrady jesteśmy w stanie dopasować do dowolnego typu schodów, także do tych najbardziej nietypowych. Produkujemy i montujemy także balustrady spiralne, które są idealnie spasowane ze schodami. Żaden projekt nie jest nam straszny, ponieważ dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w montażu balustrad schodowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zleceniu!

Szukasz solidnego partnera?
Mamy ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji balustrad i innych wyrobów z metalu.