Dbamy o to, żeby nasza firma stale się rozwijała, dlatego co jakiś czas zapewniamy naszym pracownikom szkolenia. Ostatnio udało nam się przeprowadzić aż dwie takie akcje, wraz z wdrożeniem nowych marek. Zdecydowaliśmy się na otworzenie swojej własnej pracowni do malowania proszkowego, dlatego musieliśmy przeszkolić naszych pracowników, aby pokazać im jak prawidłowo używać sprzętu. Razem z rozwojem wprowadziliśmy również nową markę, która idealnie sprawdza się podczas malowania proszkowego. Jest to Wagner oraz jego niezastąpione agregaty.

Sprawdź także balustrady stalowe | bramy wjazdowe przesuwne | automaty do bram | płoty ogrodzenia

Marka Wagner weszła na stałe do Regulazaun

Decydując się na wprowadzenie proszkowego malowania naszych produktów postanowiliśmy pójść z duchem czasu. Dlaczego akurat ta forma? Ponieważ jest to jeden z najtrwalszych dostępnych sposobów na idealne pokrycie każdej powierzchni. Dzięki takiemu malowaniu zwiększamy trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne każdego z naszych płotów oraz bram. Taka ochrona jest niezmiernie ważna, ponieważ dbamy o to, żeby nasze produkty służyły jak najdłużej naszym klientom. A jest to możliwe dzięki precyzyjnemu nałożeniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na metal. Taka warstwa utrzymuje się dzięki siłom elektrostatycznym. Następnie elementy pokryte farbą są podgrzewane do takiej temperatury, aby proszek mógł się stopić i spolimeryzować. Dzięki temu nałożona warstwa jest odporna nie tylko na korozję, ale również na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Przez to nasze płoty i bramy są jeszcze trwalsze. A teraz możemy sami zająć się malowaniem proszkowym w naszej firmie, właśnie dzięki wykorzystaniu sprzętów Wagnera, który należy do jednego z najlepszych na rynku. Nasi pracownicy zostali specjalnie przeszkoleni, aby móc profesjonalnie obsługiwać się nowo zakupionym sprzętem. Teraz możemy oferować jeszcze lepsze produkty, przez co mamy pewność, że nasi klienci otrzymują to, co najlepsze.

wagner

Zobacz również balustrady na balkon | bramy ogrodzeniowe przesuwne | automatyka do bram skrzydłowych | ogrodzenia ogrodowe

Wprowadzamy markę Hilti

Niedawno zdecydowaliśmy się również na pracę z produktami Hilti, dzięki czemu nasza firma jest zaopatrzona w specjalistyczne narzędzia o wysokiej jakości. Posiadając odpowiedni osprzęt nasi monterzy mogą jeszcze sprawniej zająć się instalacją płotów oraz bram na życzenie naszych klientów. Zamówiliśmy odpowiednie narzędzia akumulatorowe, elektronarzędzia oraz innego rodzaju techniki instalacyjne i przeprowadziliśmy szkolenia dla naszych fachowców, pokazując jak korzystać z nowych technologii oraz jak zadbać o odpowiednie warunki BHP na miejscu pracy. Teraz można rozpoznać naszych pracowników, dzięki narzędziom o czerwonym kolorze. Dlaczego zaufaliśmy marce Hilti? Przede wszystkim dlatego, że ta globalna firma działa w ponad 120 krajach i posiada jedne z najnowocześniejszych technologii oraz oprogramowań dla budownictwa. Dzięki temu nasza firma może w całości skupić się na wykonywaniu projektów, wiedząc, że wykorzystywane narzędzia są niezawodne i pozwolą na przyjmowanie nawet najtrudniejszych zamówień. Dopiero zaczynamy naszą przygodę z narzędziami Hilti, jednak jesteśmy pewni, że dzięki nim będziemy mogli spokojnie i bezpiecznie wykonywać naszą pracę.

balustrada metalowa | bramy wjazdowe przesuwne | automatyka do bram | ogrodzenia modułowe

Dlaczego szkolenia pracowników są dla nas tak ważne?

Dla marki Regulazaun bardzo ważny jest stały rozwój. Dlatego inwestujemy nie tylko w sam sprzęt, ale również i w różnorodne szkolenia dla naszej kadry. W końcu przynosi to nie tylko korzyści dla samej firmy, ale również pozwala to na ukształtowanie fachowców. U nas każdy może podnieść swoje kompetencje i rozwijać umiejętności. Dzięki temu każdy z naszej ekipy będzie w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że takie szkolenia przekładają się później na wykonywaną przez nas pracę oraz projekty montowane u naszych klientów, ponieważ ich zadowolenie jest naszym sukcesem. Dbamy o to, żeby firma Regulazaun kojarzyła się z profesjonalizmem i wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy są w stanie oferować produkty wysokiej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z tym, co mamy do zaoferowania na naszej stronie internetowej. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić, a w razie pytań skontaktuj się z nami.

szkolenie pracowników

Sprawdź w naszym serwisie balustrada na schody | bramy wjazdowe skrzydłowe | automatyka do bram przesuwnych | ogrodzenia posesyjne