Panele ogrodzeniowe to tania i szybka w montażu, alternatywa dla ogrodzeń kutych lub ogrodzeń aluminiowych. Panele ogrodzeniowe wykonane są z profilowanych lub prostych, drucianych paneli zgrzewanych.

Nasze panele ogrodzeniowe spełniają normę cynkowania ogniowego EN-ISO 1461. Podczas tego procesu stalowe elementy składające się na panel ogrodzeniowy są zanurzane w ciekłym cynku o temperaturze dochodzącej do 460ºC. W efekcie takiej „kąpieli”, na powierzchni stali zachodzi zjawisko dyfuzji. Stal i cynk zlewają się w jedną warstwę stopową, gdzie odkłada się warstwa czystego cynku. Taka powłoka skutecznie zabezpiecza panele ogrodowe przed korozją. Aby nadać lepszej estetyki takiemu panelowi, malujemy go elektrostatycznie. Do ogrodzeń panelowych używamy lakierów proszkowych w kolorach zaczerpniętych z bogatej kolorystyki palety RAL. Dzięki malowaniu, dodatkowo znacząco zwiększamy odporność paneli na rdzę. Tego typu malowanie jest całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Cały system ogrodzenia uzupełniają słupki i łączniki. Firma Regulazaun jest producentem paneli ogrodzeniowych oraz systemu ogrodzeniowego. Takie systemy idealnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu takich obiektów jak: fabryki, magazyny, boiska sportowe, szkoły, ogródki działkowe, place zabaw, a także prywatne posesje mieszkalne.
Posiadamy kilka wzorów i wysokości ogrodzeń panelowych, bardzo szybkich i wygodnych w montażu, dzięki czemu nie powinno być żadnego problemu w dostosowaniu wyglądu ogrodzenia do kształtu otoczenia i Państwa upodobań, co do ogrodzeń posesyjnych.
Wiemy, że cena ogrodzenia panelowego jest ważna, dlatego zapytaj o nią naszych doradców.