Jesteśmy producentem najwyższej jakości ogrodzeń i balustrad.
66-460 Witnica, ul. Stalowa 6
Pon-Pt: 07:00 - 20:00

Stawiamy na rozwój

Uważamy, że firma, która nie inwestuje i nie chce się zmieniać dla swoich klientów nie stanowi żadnej konkurencji na rynku. Dlatego postanowiliśmy rozwinąć się i rozbudować. W 2017 roku zaczęliśmy budowę nowoczesnej hali produkcyjnej, w której będziemy mogli jeszcze skuteczniej i szybciej dostarczać Wam nasze produkty. Od kilku lat pragnęliśmy coś zmienić i z niecierpliwością czekaliśmy na odpowiednią okazję na to, żeby zainwestować środki i postawić budynek, który stałby się pełnoprawną siedzibą naszej firmy. W końcu nam się udało. Z dumą możemy pochwalić się naszym zrealizowanym marzeniem!

Inwestujemy nie tylko w budynek, ale również w ludzi. Szkolimy naszą kadrę monterów, dzięki czemu przebieg instalacji bram i ogrodzeń z pewnością będzie przebiegał sprawniej.

Śledzimy najnowsze trendy na rynku bram i ogrodzeń i natychmiast staramy się je zastosować również w naszej firmie. Dzięki temu tysiące klientów może cieszyć się innowacyjnymi rozwiązaniami. Sama świadomość tego, że świadczymy jedne z najlepszych usług na rynku przynosi nam satysfakcję i daje chęci do dalszej pracy.

12
Lat na rynku
Od ponad dekady firma Regulazaun świadczy swoje usługi jako jedna z najlepszych na rynku.

2017
Budowa nowej siedziby
Zaczęliśmy budowę całkowicie nowej i nowoczesnej hali produkcyjnej połączonej z częścią biurową, aby jeszcze skuteczniej móc dostarczać swoje usługi.

1000+
Udanych montaży
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, więc dokładamy starań, aby każdy przeprowadzany przez nas montaż był sprawny i dokładny.

+ Dostępnych wzrorów
% Zadowolonych klientów
m2 Nowego zakładu produkcyjnego
Wykwalifikowanych pracowników