66-460 Witnica, Białcz, ul. Leśna 2B
Mo-Fr: 07:00 - 20:00

Najwyższa jakość na wyciągnięcie ręki, dzięki Regulazaun

Na rynku automatyki do bram wjazdowych znajduje się wiele konkurencyjnych rozwiązań. Napęd dobiera się w zależności od potrzeb i oczekiwań co do sposobu otwierania się bramy. Jednak najbardziej wydajne i opłacalne rozwiązanie to napęd elektromechaniczny.

Tego typu napęd jest najlepszy do bram niezbyt wielkich gabarytowo. Pozwala on na regulowanie spowolnienia oraz wyhamowania przed zatrzymaniem bramy, a także na częściowe otwarcie umożliwiające przejście pieszym. Jest to funkcja szczególnie przydatna dla właścicieli domów, ponieważ nie ma potrzeby otwierania bramy na oścież, żeby móc wpuścić na posesję wybrane osoby. Zdecydowanie największą cechą jest jego lekkość i pełna automatyka.
Współpracujemy ze znanymi na całym świecie firmami produkującymi napędy do bram.

Napędy do bram marki SOMMER

Firma SOMMER Antriebs - und Funktechnik GmbH to wiodący producent zajmujący się dystrybucją na szeroką skalę, wysokiej jakości napędów do różnego rodzaju bram na potrzeby automatyzacji budynków lub jego części.

SOMMER przywiązuje dużą wagę do jakości oferowanych przez siebie produktów oraz doskonałego serwisu. Towary wyprodukowane przez tego producenta sa dystrybuowane wyłącznie za pośrednictwem specjalistycznych punktów sprzedaży. Eksport wynoszący około 80% pozwala tej firmie być międzynarodową konkurencją z powodzeniem będąc najlepszym dystrybutorem przede wszystkim na rynku niemieckim jak i na o wiele trudniejszych rynkach zagranicznych.
Dzięki temu, że SOMMER posiada swoje centrum testowe i badawcze znajduje się w ścisłej czołówce przedsiębiorstw, które stale inwestują duże ilości środków w badanie i rozwój. Właśnie dlatego w 2016 roku niemieckie stowarzyszenie Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft e.V. wyróżniło firmę jako specjalistę w dziedzinie napędów do bram, certyfikatem jakości "Innowacyjni dzięki badaniom". Jest on przyznawany tylko i wyłącznie przedsiębiorstwom, które wykazują szczególne zaangażowanie na rzecz rozwoju i badań.

Oferujemy napędy do bram wjazdowych i zewnętrznych najwyższej jakości i trwałości. Mają one z pewnością to, czym powinien się charakteryzować naprawdę dobry napęd. Prosta obsługa, solidność oraz trwałość użytych materiałów i co najważniejsze brak konieczności konserwacji to tylko niektóre z całej listy cech napędów sprzedawanych przez naszą firmę. Można je używać prywatnie jak i w przemyśle, ponieważ umożliwiają przemieszczanie bram o masie skrzydła do 1100 kilogramów i szerokości maksymalnie 7 metrów. Są również na tyle uniwersalne, że można je montować na obu skrzydłach bramy.
Marka SOMMER oferuje kilka modeli napędów twist, które zapewniają przede wszystkim stałą ochronę oraz bezpieczeństwo dzięki kodowanemu systemowi radiowemu. Nawet w przypadku braku zasilania można ręcznie aktywować mechaniczne odblokowanie awaryjne, korzystając ze specjalnego kluczyka. Cały system jest energooszczędny i przyjazny środowisku, a także bardzo łatwo można go doposażyć w akcesoria. Dzięki temu, że każdy szczegół jest przemyślany, napędy SOMMER są niezwykle łatwe w montażu.

 

Napędy do bram NICE

Kolejnym producentem, z którym nawiązaliśmy stałą współpracę jest firma Nice. Jest to międzynarodowa grupa, jeden ze światowych liderów w dziedzinie automatyki dla domu. W chwili obecnej ta firma posiada swoje oddziały na całym świecie, natomiast produkty Nice są dostępne w ponad 100 krajach. Podstawową polityką jest ciągły rozwój oraz kreatywny sposób działania. Ich główną strategia jest akwizycja nowych marek oraz umacnianie swojej wysokiej pozycji na rynku globalnym. W związku z tym oferują klientom coraz bardziej kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki domowej. Obecnie Nice jest właścicielem 8 znanych marek takich jak King Gates czy też HySecurity Gate. Sama sprzedaż produktów odbywa się za pośrednictwem sieci sprzedaży i handlowych. Firma z Włoch od niemal 20 lat wyznacza standardy w branży automatyki domowej. Dzięki niej zwykły pilot do otwierania bramy stał się dawno zapomnianym gadżetem.
Napęd elektromechaniczny jest idealny do bram skrzydłowych. Dlaczego warto go wybrać? Przede wszystkim dlatego, że jest niezwykle funkcjonalny. Należy pamiętać, że aby odpowiednio dobrać model napędu trzeba zwrócić uwagę na wysokość skrzydeł bramy, rozmiar jej słupków, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. Jeśli weźmiemy te wszystkie elementy pod uwagę nie powinno być problemów z jego prawidłowym działaniem. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo napędy do bram skrzydłowych odpowiednio dostosowane w zależności od rozmiaru, ciężaru i częstości otwierania skrzydeł bramy. Oferowane przez nas napędy to połączenie komfortu użytkowania z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz estetycznym wyglądem.

Do wyboru jest jeszcze kilka innych modeli. Nice Wingo w 4 wariantach od firmy Nice będzie idealnym wyborem, jeśli poszukujemy funkcjonalnych a za razem innowacyjnych napędów. Ich cechami są przede wszystkim łatwy montaż na słupkach, wygodny mechanizm odblokowywania awaryjnego w przypadku braku zasilania, możliwość podłączenia lampy migającej i fotokomórek oraz funkcja furtki, która umożliwia otworzenie tylko jednego skrzydła bez potrzeby otwierania całej bramy, dzięki niezależnej pracy każdego siłownika.

Dzięki rewolucyjnemu systemowi połączenia dwużyłowego Nice BLUEBUS otwieranie bram jest znacznie szybsze.

Kolejnym modelem, który możemy z czystym sercem polecić jest Nice Toona do bram o nieco dłuższych skrzydłach. Idealnie nadają się do intensywnej pracy oraz jest odporny na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne dzięki obudowie z dwóch solidnych warstw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym. Modele trzeciej generacji są niezawodne i bardzo cicho pracują dzięki nowemu rozmieszczeniu urządzeń wewnętrznych. Natomiast przekładnia z brązu umożliwia bezpieczne zamykanie i trwałość użytkowania.
Model Nice HYKE jest przeznaczony do montażu na bardzo szerokich słupkach. Cały mechanizm jest łatwy w użyciu i w pełni zautomatyzowany. Posiada 3 stopnie przełożenia: przekładnię ślimakową, parę kół zębatych oraz przekładnię satelitarną. W sumie daje to ogromny wyjściowy moment obrotowy. W dodatku zastosowane materiały są elastyczne. Łamane ramię, składające się z części prostej i wygiętej, ma regulowaną długość, co umożliwia zabudowę siłownika w ciasnym narożu posesji.
Natomiast do małych bram skrzydłowych wykonanych z drewna lub PCV, a także do furtek polecamy napęd Nice Walky. Daje on możliwość montażu nawet w narożniku. Dzięki temu, że jest niezwykle szybki zamknięcie lub otwarcie bramy zajmuje zaledwie 7 sekund.

Jest także opcja HI-SPEED, która umożliwia otwarcie bramy do 90° w zaledwie 10 sekund.

Rozwiązania proponowane przez nas są bardzo bezpieczne, a to wszystko przy naciśnięciu jednego przycisku. Wystarczy krótkie wciśnięcie, a brama otworzy się lub zamknie automatycznie.
W ofercie posiadamy napędy do bram przesuwnych i napędy do bram skrzydłowych. U nas zawsze znajdą Państwo odpowiedni napęd, ponieważ chcemy zapewnić odpowiedni komfort oraz wygodę.
Dzięki temu, że montowane przez nas napędy są już z wbudowaną wtyczką sieciową są bardzo łatwe w montażu. Wykwalifikowany instalator w zaledwie kilka chwil może przetestować i uruchomić napęd już na miejscu budowy i nie musi być elektrykiem. Jest to niezwykła oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ instalacja nie wymaga dodatkowego przeszkolenia. Dopiero na kolejnym etapie, gdy napęd został przetestowany, elektryk podłącza na stałe przewód zasilania.
Nasze napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych są bardzo profesjonalne i mają wszystko czym powinny charakteryzować się najlepszy sprzęt na rynku.