66-460 Witnica, ul. Stalowa 6
Mo-Fr: 07:00 - 20:00

Najwyższa jakość na wyciągnięcie ręki, dzięki Regulazaun

Na rynku automatyki do bram wjazdowych ( automatyka bram ) znajduje się wiele konkurencyjnych rozwiązań. Napęd dobiera się w zależności od potrzeb i oczekiwań, co do sposobu otwierania się bramy. Jednak najbardziej wydajne i opłacalne rozwiązanie to napęd elektromechaniczny, dzięki któremu to w rękach właściciela leży cała kontrola dostępu.

Automaty do bram do Państwa domu.

Tego typu napęd jest najwydajniejszy do bram niezbyt wielkich gabarytowo. Pozwala on na regulowanie spowolnienia oraz wyhamowania przed zatrzymaniem bramy, a także daje możliwość częściowego otwarcia bramy, umożliwiającego przejście pieszym. Jest to funkcja szczególnie przydatna dla właścicieli domów, ponieważ nie ma potrzeby otwierania bramy na oścież, żeby móc wpuścić na posesję wybrane osoby. Zdecydowanie największą cechą jest jego lekkość i pełna automatyka.

Na co dzień współpracujemy ze znanymi na całym świecie firmami produkującymi napędy do bram. Jeśli szukają Państwo napędu do swojej bramy garażowej, bramy przesuwnej lub też bramy skrzydłowej, na Regulazaun dostępny jest szeroki wybór napędów pasujących do różnego rodzaju bram

Napędy do bram marki SOMMER - Napędy do bram SOMMER

Firma SOMMER Antriebs - und Funktechnik GmbH, to wiodący producent zajmujący się dystrybucją na szeroką skalę wysokiej jakości napędów do różnego rodzaju bram dostosowanych na potrzeby automatyzacji budynków lub jego części.

SOMMER przywiązuje dużą wagę do jakości oferowanych przez siebie produktów oraz doskonałego serwisu. Towary wyprodukowane przez tego producenta są dystrybuowane wyłącznie za pośrednictwem specjalistycznych punktów sprzedaży. Eksport wynoszący około 80% pozwala tej firmie być międzynarodową konkurencją, ciesząc się mianem jednego z najlepszych dystrybutorów, przede wszystkim na rynku niemieckim, jak i na o wiele trudniejszych rynkach zagranicznych.

brama garażowe, bramy ogrodzeniowe, bramy wjazdowe skrzydłowe, brama przesuwna

Dzięki temu, że SOMMER posiada swoje centrum testowe i badawcze, znajduje się w ścisłej czołówce przedsiębiorstw, które stale inwestują duże ilości środków w badanie i rozwój. Właśnie dlatego w 2016 roku niemieckie stowarzyszenie Stifterverband für die Deutsche Wissenschaft e.V. wyróżniło firmę jako specjalistę w dziedzinie napędów do bram, certyfikatem jakości "Innowacyjni dzięki badaniom". Jest on przyznawany tylko i wyłącznie przedsiębiorstwom, które wykazują szczególne zaangażowanie na rzecz rozwoju i badań.

Oferujemy napędy do bram wjazdowych i zewnętrznych najwyższej jakości i trwałości. Mają one z pewnością to, czym powinien się charakteryzować naprawdę dobry napęd. Prosta obsługa, solidność oraz trwałość użytych materiałów, i co najważniejsze brak konieczności konserwacji to tylko niektóre z całej listy cech napędów sprzedawanych przez naszą firmę. Można je używać prywatnie jak i w przemyśle, ponieważ umożliwiają przemieszczanie bram o masie skrzydła do 1100 kilogramów i szerokości maksymalnie 7 metrów. Są również na tyle uniwersalne, że można je montować na obu skrzydłach bramy.

Marka ta oferuje kilka modeli napędów SOMMER Twist takich jak na przykład Twist 200, Twist 350, Twist UG, Twist XL. Zapewniają one przede wszystkim stałą ochronę oraz bezpieczeństwo dzięki kodowanemu systemowi radiowemu. Nawet w przypadku braku zasilania można ręcznie aktywować mechaniczne funkcję odblokowania awaryjnego, korzystając ze specjalnego kluczyka. Cały system jest energooszczędny i przyjazny środowisku, a także bardzo łatwo można go doposażyć w akcesoria takie jak fotokomórki mofb. Dzięki temu, że każdy szczegół jest przemyślany, napędy SOMMER są niezwykle łatwe w montażu.

Napędy do bram NICE automatyka czyli sprawdzone napędy Nice

Kolejnym producentem, z którym nawiązaliśmy stałą współpracę, jest firma Nice. To międzynarodowa grupa, która od wielu lat jest uznawana za jednego ze światowych liderów w dziedzinie automatyki dla domu. W chwili obecnej ta firma posiada swoje oddziały na całym świecie, natomiast napędy Nice są dostępne w ponad 100 krajach. Podstawową polityką jest ciągły rozwój oraz kreatywny sposób działania. Ich główną strategią jest akwizycja nowych marek oraz umacnianie swojej wysokiej pozycji na rynku globalnym. W związku z tym oferują klientom coraz bardziej kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki domowej.

Obecnie Nice jest właścicielem 8 znanych marek takich jak King Gates czy też HySecurity Gate. Sama sprzedaż produktów takich jak napędy do bram garażowych, czy też napędy do bram przesuwnych odbywa się za pośrednictwem sieci sprzedaży i handlowych. Firma z Włoch od niemal 20 lat wyznacza standardy w branży automatyki domowej. Dzięki niej zwykły pilot do otwierania bramy stał się dawno zapomnianym gadżetem.

Napęd elektromechaniczny jest idealny do bram skrzydłowych. Dlaczego warto go wybrać? Przede wszystkim dlatego, że jest niezwykle funkcjonalny. Należy pamiętać, że aby odpowiednio dobrać model napędu trzeba zwrócić uwagę na długości skrzydła, wysokość skrzydeł bramy, rozmiar jej słupków, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. Jeśli weźmiemy te wszystkie elementy pod uwagę nie powinno być problemów z jego prawidłowym działaniem.

ogrodzenia ogrodowe, panele ogrodzeniowe, ogrodzenia modułowe, ogrodzenia metalowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo napędy do bram dwuskrzydłowych, odpowiednio dostosowane w zależności od rozmiaru, ciężaru i częstości otwierania skrzydeł bramy. Oferowane przez nas napędy, to połączenie komfortu użytkowania z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz estetycznym wyglądem.

Do wyboru jest jeszcze kilka innych modeli. Nice Wingo w 4 wariantach (np. Wingo 2024 lub Wingo 3524) od firmy Nice będzie idealnym wyborem, jeśli poszukujemy funkcjonalnych, a za razem innowacyjnych napędów. Cechami Nice Wingo są przede wszystkim łatwy montaż na słupkach, wygodny mechanizm odblokowywania awaryjnego w przypadku braku zasilania, możliwość podłączenia lampy migającej i fotokomórki Nice oraz funkcja furtki, która umożliwia otworzenie tylko jednego skrzydła bez potrzeby otwierania całej bramy, dzięki niezależnej pracy każdego siłownika.

Dzięki rewolucyjnemu systemowi połączenia dwużyłowego Nice BLUEBUS otwieranie bram jest znacznie szybsze.

Kolejnym modelem, który możemy z czystym sercem polecić jest Nice Toona do bram o nieco dłuższych skrzydłach. Idealnie nadaje się do intensywnej pracy oraz jest odporny na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, dzięki obudowie z dwóch solidnych warstw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym. Modele trzeciej generacji są niezawodne i bardzo cicho pracują dzięki nowemu rozmieszczeniu urządzeń wewnętrznych. Natomiast przekładnia z brązu umożliwia bezpieczne zamykanie i trwałość użytkowania.

Model Nice HYKE jest przeznaczony do montażu na bardzo szerokich słupkach. Cały mechanizm jest łatwy w użyciu i w pełni zautomatyzowany. Posiada 3 stopnie przełożenia: przekładnię ślimakową, parę kół zębatych oraz przekładnię satelitarną. W sumie daje to ogromny wyjściowy moment obrotowy. W dodatku zastosowane materiały są elastyczne. Łamane ramię, składające się z części prostej i wygiętej, ma regulowaną długość, co umożliwia zabudowę siłownika w ciasnym narożu posesji.

Natomiast do małych bram skrzydłowych wykonanych z drewna lub PCV, a także do furtek, polecamy napęd Nice Walky. Daje on możliwość montażu nawet w narożniku. Dzięki temu, że jest niezwykle szybki zamknięcie lub otwarcie bramy zajmuje zaledwie 7 sekund. Polecamy również opcję HI-SPEED, która umożliwia otwarcie bramy do 90° w zaledwie 10 sekund.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Rozwiązania proponowane przez nas są bardzo bezpieczne, a to wszystko przy naciśnięciu jednego przycisku. Wystarczy krótkie wciśnięcie, a brama garażowa lub wjazdowa otworzy się lub zamknie automatycznie.
W ofercie posiadamy napędy do bram przesuwnych i napędy do bram skrzydłowych. U nas zawsze znajdą Państwo odpowiedni napęd, ponieważ chcemy zapewnić odpowiedni komfort oraz wygodę.

Dzięki temu, że montowane przez nas napędy są już z wbudowaną wtyczką sieciową są bardzo łatwe w montażu. Wykwalifikowany instalator w zaledwie kilka chwil może przetestować i uruchomić napęd już na miejscu budowy i nie musi być elektrykiem. Jest to niezwykła oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ instalacja nie wymaga dodatkowego przeszkolenia. Dopiero na kolejnym etapie, gdy napęd został przetestowany, elektryk podłącza na stałe przewód zasilania.

Nasze napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych są bardzo profesjonalne i mają wszystko czym powinny charakteryzować się najlepszy sprzęt na rynku.

Jak ważny jest wybór centrali sterującej?

Centrala sterująca jest to urządzenie, którego zadaniem jest nadzór pracy siłowników. Te nowsze modele łączą w sobie cechy dwóch generacji central sterujących, czyli tzw.”bluebusowych” oraz tych z tzw.”starszej generacji”. Dlatego, żeby Państwa brama garażowa mogła bez problemu funkcjonować, potrzebna jest dobra centrala sterująca. Nowe centrale posiadają dwa wyjścia silnikowe, standardowy zestaw wejść sterujących takich jak Otwórz, Zamknij, Krok po Kroku, a także terminal do bezpośredniego podłączenia krańcówek otwarcia i zamknięcia obu silników. Nowsze centrale sterujące mają również wyjście BlueBUS, które są świetną technologią, którą posługuje się automatyka Nice. Umożliwia to rozpoznanie urządzeń z linii BlueBus Nice, rozpoznanie zakresu ruchu każdego skrzydła bramy, a nawet istnieje możliwość samoczynnego zaprogramowania bram przesuwnych automatyka lub też bram garażowych automatyka.

Zestaw do bram w jednym kartonie.

Automatyka do bram skrzydłowych i przesuwnych posunęła się na przód, dlatego mogą Państwo dobrać do swojej bramy prawie niewidoczne napędy, które mieszczę się zaledwie w jednym, niedużym kartonie. Siłowniki elektromagnetyczne od firmy Nice zostały wyposażone w wiele ciekawych i zaawansowanych funkcji takich jak autoprogramowanie oraz autodiagnoza. Dzięki temu obsługa będzie znacznie łatwiejsza, a instalacja nie sprawi większych problemów. W pudełku otrzymują Państwo siłownik do samodzielnej instalacji, który dzięki trwałym metalowym częściom jest niezmiernie trwały i wytrzymały na niekorzystne warunki atmosferyczne. Napęd pozwoli na otwarcie bramy garażowej oraz uchylnej do ponad 3 m szerokości i wysokości ponad 2 m. Automat do bramy posiada funkcję, która w przypadku braku zasilania sprawi, że siłowniki do bram można bardzo łatwo wysprzęglić, żeby umożliwić ręczne otwarcie bramy. Mimo niewielkich rozmiarów, napęd może z powodzeniem funkcjonować nawet z największymi możliwymi bramami.

Dlaczego warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria?

Dzięki dodaniu kilku akcesoriów mogą Państwo zwiększyć wydajność swojego systemu automatyki. Bardzo wygodne jest to, że naszą automatykę można w każdym momencie rozbudować o dodatkowe elementy, jednocześnie zwiększając komfort użytkowania. Wśród najczęściej polecanych akcesoriów są lampy sygnalizacyjne z wbudowanymi antenami, uniwersalne radioodbiorniki zewnętrzne, wielokanałowe piloty akcesoria kompatybilne z instalacjami montowanymi przez naszą firmę. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest Era Flor, które wykorzystują kod dynamicznie zmienny, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Żadna ingerencja z zewnątrz nie będzie w stanie skopiować kodu użytkowego dzięki zabezpieczeniom używanym przez ten model pilota. Polecamy również fotokomórki z automatyczną synchronizacją, a także zamki elektromagnetyczne. Aby dowiedzieć się więcej o całej ofercie związanej z akcesoriami, zachęcamy do kontaktu z nami.

Automatyka do bram skrzydłowych polecana przez Regulazaun.

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe są obsługiwane przez inną automatykę niż bramy garażowe lub też przesuwne. Napęd do bram skrzydłowych jest specjalnie zaprojektowany i powinien mieć zwiększoną wydajność. Napędy do bram montowane przez naszą firmę posiadają wydajność aż do 30 cykli na godzinę, a dzięki aluminiowym odlewom korpusów, przekładnie mechaniczne są bardziej odporne na zwiększoną eksploatację. Dzięki przemyślanej konstrukcji otrzymują Państwo gwarancję wydajności przez długie lata, a zastosowane centrale sterujące umożliwiają wiele przydatnych funkcji jak na przykład czasowe zamykanie bramy, regulacja czułości na przeszkody, a jedna z zaawansowanych cech automatyki sprawia, że na styk bezpośrednio do centrali można bez problemu podłączyć domofony, a nawet wideodomofony. Potrzebują Państwo napędu do bramy dwuskrzydłowej? Regulazaun chętnie pomoże w wyborze i instalacji.

balustrady balkonowe, balustrady zewnętrzne, balustrady na schody, balustrady wewnętrzne

Automatyka do bram przesuwnych instalowana przez naszą firmę.

Oferujemy zestawy do automatyzacji Twojej bramy przesuwnej. Napędy do bram przesuwnych to nasza specjalność. Otrzymują Państwo wydajny siłownik cechujący się wydajnością aż 50 cykli na godzinę oraz odporny na ciężkie warunki atmosferyczne odlew z aluminium. Podczas instalacji używamy przekładni ślimakowej i układamy ją spiralnie, tak, żeby jej zęby mogły się stykać na całej długości, eliminując wszelkiego rodzaju luzy pomiędzy poszczególnymi elementami. Dzięki możliwości ręcznego wysprzęglenia dźwignią z indywidualnym kluczykiem zyskują Państwo gwarancje bezpieczeństwa. Dzięki dobrze dobranym parametrom, napęd do bramy może sprawić, że automatyka do bram przesuwnych o większych gabarytach nie stanowi największego problemu, nawet jeśli chodzi o większą długość skrzydła.

Współpraca z firmą Nice

Od wielu lat prowadzimy współpracę z firmą Nice, która produkuje wydajne napędy do bram przesuwnych oraz innowacyjne napędy do bram garażowych. Jednymi z najciekawszych i najczęściej wybieranych modeli przez naszych klientów są modele polecane do bram przesuwnych Nice Robus 600. Model Robus 600 to przede wszystkim praktyczny, wygodny i inteligentny, zaawansowany i bezpieczny napęd polecany przez naszą firmę. Do bramy przesuwnej warto zainteresować się modelami z serii Nice Rox Z kolei Nice Wingo oraz Nice HYKE to zdecydowani faworyci jeśli chodzi o napędy do bram skrzydłowych. Zarówno Nice Wingo jak i Nice HYKE montujemy do średnich bram o ciężarze do 200 kg. Oba modele idealnie się sprawdzają w każdych warunkach pogodowych. Nice HYKE posiada również ciekawą funkcję otwarcia skrzydła do 90° w zaledwie 10 sekund, dzięki siłownikom z funkcją HI-SPEED. Firma Nice produkuje również zaawansowane napędy do bram garażowych, z których nasi klienci są bardzo zadowoleni.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, pomożemy w wyborze i zainstalujemy nowy napęd w Państwa domu.

Jaki napęd do bramy dwuskrzydłowej wybrać?

Najważniejsze są parametry, ponieważ to od nich zależy, jaki automat do bramy dwuskrzydłowej wybierzemy. Przede wszystkim rozmiar, czyli długość skrzydła oraz jego waga - to głównie wpływa na to, które napędy do bramy powinno się zamontować. Ponadto siłownik do bramy skrzydłowej powinien być wybrany na podstawie tego, pod jakim kątem ma się ona otwierać i jak często będzie eksploatowana. Dobrze wiemy, że jeśli chodzi o bramy automatyka jest niezwykle istotna i powinna być dobrze dobrana. Dlatego też każda Twoja sugestia jest przez nas brana pod uwagę, kiedy trzeba będzie dopasować napedy do bram.

Niektórym klientom zależy na szybkości, więc i tutaj należy zwrócić uwagę na to, w jakim tempie siłowniki do bramy skrzydłowej będą w ogóle działać. Oczywiście bardzo ważnym aspektem jest to, czy nasza brama posiada jedno czy dwa skrzydła. To wpływa na parametry - wagę, długość skrzydeł czy czas działania. Na przykład mechanizm do otwierania bram dwuskrzydłowych musi być naprawdę solidnie wykonany, aby utrzymać ciężar obu skrzydeł i żeby działały one bez zarzutu. Nie oznacza to, że napęd do bramy jednoskrzydłowej może być gorszej jakości - absolutnie nie!

I w tym przypadku przykładamy ogromną uwagę do tego, w jaki sposób jest wykonany siłownik bramy skrzydłowej - jakość i zadowolenie klienta to dla nas podstawa. W każdym wypadku automatyka bramowa musi spełniać wszelkie wymogi wysokiej jakości, a także bezpieczeństwa, które również jest bardzo ważne.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki napęd do bramy będzie najlepszą opcją, przedstawimy Ci różne modele proponowane przez firmę Nice. Oni wiedzą, jak zrobić napęd do bramy dwuskrzydłowej oraz siłownik do bramy jednoskrzydłowej, aby wszystko działało bez zarzutu. Każdy automat Nice jest wykonany z należytą starannością, dlatego też wykorzystujemy między innymi te napedy bram w naszej pracy.

Napędy do bram przesuwnych Nice - dlaczego ta firma?

Bramy przesuwne to bezpieczne rozwiązanie, jednak rzeczywiście klienci dużo częściej zamawiają u nas bramy dwuskrzydłowe, dlatego też chcemy przybliżyć siłowniki bramy dwuskrzydłowej od firmy Nice. Przecież inny będzie napęd do bramy dwuskrzydłowej otwieranej na zewnątrz, a jeszcze inaczej będzie to wyglądać, kiedy potrzebny będzie od firmy Nice napęd do bram jednoskrzydłowych. Produkowane przez firmę Nice napędy do bram skrzydłowych to przede wszystkim jakość w atrakcyjnej cenie, dlatego też współpracujemy z najlepszymi.

Pozwól, że przedstawimy Ci, jakie automaty do bram Nice posiada w swojej ofercie, abyś mógł wybrać te najlepsze i doskonale dobrane do potrzeb. Jako że dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, proponujemy podłączenie bramy skrzydłowej wykonywane jedynie przez najlepszych producentów, a właśnie taka jest między innymi Nice firma. Proponowany automat do bramy dwuskrzydłowej Nice to przede wszystkim wysoki, europejski standard i klasa sama w sobie.

Zacznijmy od HI-SPEED - to niezwykle szybkie siłowniki do bram skrzydłowych, więc stanowią świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie. Taka automatyka do bram Nice pozwala otworzyć bramę do 90° w około 10 sekund. Więc jeśli wskażesz nam, że brama ma się otwierać dosyć szybko, wybierzemy właśnie te silowniki do bramy.

Kolejny zestaw do bramy dwuskrzydłowej to model Hyppo. Tego typu siłownik do bram dwuskrzydłowych stanowi niezawodną konstrukcję przy otwieraniu bram o skrzydłach o długości nie dłuższej niż 3 metry. Montaż siłowników do bramy dwuskrzydłowej Nice powinien odbywać się na stosunkowo szerokich słupkach. Jeśli chodzi o mechanizm do bramy dwuskrzydłowej Hyppo, może być z powodzeniem wykorzystany do użytku przydomowego (w wersji 230V) oraz do intensywnej pracy (24V).

Jeżeli potrzebny jest Ci system otwierania bram, która jest nieduża, czyli jej długość skrzydła do maksymalnie 1,8m i waży do 100 kg, warto wybrać napęd do bramy skrzydłowej na wąski słupek, na przykład model Walky. Ten automat do bramy skrzydłowej może być montowany w przypadku drewnianych bram oraz tych wykonanych z PCV, ponadto możesz zastosować ten siłownik Nice przy furtce.

Do intensywnej pracy bram posesyjnych o maksymalnej długości skrzydła 2,4m i ciężarze do 250kg, nada się mechanizm otwierania bramy dwuskrzydłowej firmy Nice Hopp. Co daje właśnie ten siłownik bramowy? Można otworzyć bramę częściowo lub tylko jedno skrzydło, jeśli zachodzi taka potrzeba. Model od Nice Hoop to niezwykle lekki napęd bramy skrzydłowej z łamanym ramieniem. W dodatku ten napęd bramy nice został wyposażony w system dwużyłowego połączenia BLUEBUS. Nowoczesne technologie sprawiają, że napęd do bramy dwuskrzydłowej Nice to strzał w dziesiątkę.

Pozostałe napędy do bram uchylnych od Nice

Wykorzystujemy przy naszej pracy jeszcze niejeden napęd do bramy Nice. Na stronie internetowej www.nice.pl znajdziesz inne automaty do bram dwuskrzydłowych oraz jednoskrzydłowych. Jeśli zamówisz u nas bramę oraz napęd do bramy dwuskrzydłowej montaż całego zestawu to dla nas oczywistość. Każdy siłownik bramy dwuskrzydłowej, jednoskrzydłowej oraz przesuwnej musi zostać zamontowany w umiejętny sposób.

Będzie to na przykład Toona, czyli nowoczesne i elektromechaniczne siłowniki bram skrzydłowych. Tego typu napęd do bramy skrzydłowej nadaje się do skrzydeł zarówno o długości 3m, 5m oraz 7m. W przypadku użytku przydomowego należy wybrać 230V i 24V do intensywnej pracy. Jeśli chodzi o te siłowniki do bram Nice zapewnia na swojej stronie, że jest to model dużo bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Niezwykle popularne napędy do bram skrzydłowych Nice to model Wingo. Jest to nowoczesna i funkcjonalna automatyka do bram dwuskrzydłowych i jednoskrzydłowych. Jeśli interesuje Cię właśnie Winga, to musisz wiedzieć, że te siłowniki do bramy nice oferowane są również w wielu wariantach, które odpowiadają różnym potrzebom.

Wybierz siłowniki Nice

Wyprodukowane przez firmę Nice napędy do bram skrzydłowych opinie zbierają wśród użytkowników naprawdę pozytywne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować siłowniki bramowe właśnie od tego dystrybutora. Sterowanie bramą wjazdową będzie niezwykle proste i bezproblemowe. To, jaki napęd do bramy skrzydłowej wybierzesz, wpłynie oczywiście na funkcjonalność i prędkość działania.

Wszystkie silowniki do bram muszą być naprawdę solidnie wykonywane, aby były bezpieczne. Szczególnie w przypadku dwóch skrzydeł jest to bardzo ważne. Siłownik do bramy dwuskrzydłowej to nowoczesna technologia elektromechaniczna.

Jeśli chodzi o siłowniki do bram dwuskrzydłowych cena świadczy o doskonałej jakości oraz Twoim bezpieczeństwie. W przypadku firmy Nice napędy są wykonane solidnie, więc nie musisz się nawet obawiać o bramy dwuskrzydłowe z napędem.

Automat bramy dwuskrzydłowej to nie wszystko!

Klienci najczęściej decydują się na bramy o dwóch skrzydłach, dlatego skupiliśmy się na tym, jak ważne są solidnie wykonane siłowniki do bram dwuskrzydłowych. Jednak zwracamy także uwagę na to, aby automat do bram jednoskrzydłowych również spełniał wszelkie normy.

Bardzo ważny jest także napęd do bramy przesuwnej. Tutaj potrzebny będzie cały zestaw automatyki, który również należy dobrać na podstawie wcześniej wspomnianych parametrów. Konieczna jest listwa zębata i system sterowników, aby wszystko działało jak najlepiej.

Jeśli chodzi o siłowniki do bramy dwuskrzydłowej cena powinna być z jednej strony atrakcyjna, lecz z drugiej świadczy o jakości produktu. Dobrze jest wiedzieć, jakie mają napędy do bram dwuskrzydłowych opinie, ponieważ zadowolenie klientów, a także wieloletnie doświadczenie na rynku to czynniki, na które faktycznie warto zwrócić uwagę.

Automatyka do bramy dwuskrzydłowej firmy Sommer

Proponujemy swoim klientom nie tylko od firmy Nice siłowniki - współpracujemy także z inną marką, której zarówno automatyka bramy dwuskrzydłowej jak i jednoskrzydłowej stoi na bardzo wysokim poziomie. Producent Sommer posiada w swojej ofercie napędy do różnego rodzaju bram - znajdziesz u niego napęd do bramy garażowej dwuskrzydłowej, silownik do bramy o jednym skrzydle, systemy radiowe, czy sterownik bramy przemysłowej.

Jeśli chodzi o sterownik do bramy, producent proponuje niezwykle funkcjonalny i bezpieczny system radiowy. System kontroli dostępu sprawia, że każdy klient będzie czuł się jeszcze bezpieczniej. Musisz wiedzieć też, że napędy bram skrzydłowych to nie wszystko. Oczywiście automatyka bram skrzydłowych jest niezbędna do tego, aby skrzydła się otwierały, jednak liczy się jeszcze bezpieczeństwo. Dlatego niezbędna będzie lampa sygnalizacyjna, która informuje nas o tym, że brama jest właśnie zamykana lub otwierana.

Zanim zdecydujemy się na dane rozwiązanie, interesuje nas to, jakie ma napęd do bramy dwuskrzydłowej opinie. Stale analizujemy wprowadzane rozwiązania, aby współpracować jedynie z najlepszymi. Dobrze dobrane automaty do bram skrzydłowych to klucz do prawidłowego funkcjonowania bram. Oczywiście samo wykonanie bramy jest również istotne, ale jesteśmy pewni swojej pracy i jakości oferowanych usług. Dlatego też każda zakupiona brama dwuskrzydłowa automatyczna na pewno spełni swoją funkcję, a jednocześnie będzie elegancka oraz solidnie wykonana.

nice polska | www nice pl | brama 2 skrzydłowa | brama skrzydłowa łamana | naped nice | brama dwuskrzydłowa otwierana na zewnątrz | montaż siłowników do bram skrzydłowych | brama otwierana 180 stopni | brama dwuskrzydłowa z napędem | brama nice | nice bramy | napęd do bram dwuskrzydłowych | siłowniki do bramy dwuskrzydłowej nice | automat do bramy nice | napęd bramy dwuskrzydłowej cena