Nasza firma to nie tylko metalowe ogrodzenia, które wykonujemy na zamówienie. Przez to, że jesteśmy bardzo elastyczni, możemy wykonać projekty według upodobań naszych klientów. Ogrodzenia wcale nie muszą być nudne, proste i nie przyciągające uwagi! Dlatego uwielbiamy projekty, które wymagają od nas nieco większej kreatywności, szczególnie jeśli chodzi o ogrodzenia. Jakie rodzaje ogrodzeń wykonujemy? Specjalizujemy się w projektach głównie z metalu. Jednak nasi klienci coraz częściej pytają nas, czy nie wykorzystujemy innych materiałów. Tak się składa, że bardzo dobrze udaje nam się łączyć metal i drewno, a także wykonywać płoty ogrodzenia, a także często i bramy z mniej standardowych materiałów jak chociażby aluminium, a nawet szkło.

Sprawdź balustrady na balkon | bramy wjazdowe przesuwne | automatyka do bram

Rodzaje ogrodzeń wykonywanych przez Regulazaun

Wiele osób zastanawia się z czego zrobić ogrodzenie. Czy najlepiej będzie wybrać tradycyjne ogrodzenie metalowe, czy też zwykłe panelowe, albo może wykorzystać aluminium. To wszystko zależy od preferencji naszego klienta. My bardzo chętnie doradzamy i pomagamy wybierać nie tylko materiał, ale również i projekt, który będzie najbardziej pasował do całego domu. Warto przyjrzeć się kilku dostępnym opcjom, dzięki czemu łatwiej będzie zdecydować się na to, który rodzaj ogrodzenia dobrać do swojej posesji.

Zaczniemy od metalu, który jest najbardziej popularny, a dodatkowo niezawodny. Wielu mówi, że ze względu na jego surowość, idealnie nadaje się do budowy nowoczesnych ogrodzeń. Dodatkowo metal zawsze wygląda elegancko, szczególnie przy ogrodzeniach kutych. To właśnie w nich specjalizuje się nasza firma. Ten typ ogrodzenia idealnie nadaje się na sam front domu, ponieważ nie tylko taka brama oraz płot dobrze wyglądają, ale również są bardzo trwałe i solidne. W Regulazaun używamy jedynie materiałów wysokiej jakości, dlatego wiemy, że nasze produkty będą mogły służyć naszym klientom przez wiele lat. Oczywiście są również mniej ozdobne metalowe panele, które są preferowane przy ogradzaniu miejsc, nie wymagających dobrego zabezpieczenia. Takie ogrodzenie jest tanie i łatwe w montażu oraz jest pozbawione walorów dekoracyjnych, dlatego jeśli nie zależy Ci na ładnej oprawie, tego typu panele będą komfortowym rozwiązaniem. Są także ogrodzenia gotowe, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie. Można je kupić w wielu sklepach i samemu zamontować, jednak jak zrobić ogrodzenie z gotowych elementów to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Tego typu panele trudno się docina, a jeśli teren, na którym ma być postawiony płot jest nierówny, łatwo jest o pomyłkę i trefny montaż takiego ogrodzenia z gotowych elementów. Dlatego warto zaufać sprawdzonej firmie, która wykonała już setki zleceń i wie jak poprawnie zamontować każdy płot, dlatego żaden klient nie musi się nigdy głowić nad tym jak postawić ogrodzenie panelowe. Razem z metalem możemy łączyć również i drewno, które dobrze wykorzystane, będzie świetnie się prezentować.

Zainteresowany metalowymi wyrobami? Spójrz na ogrodzenia posesyjne | balustrada metalowa | bramy ogrodzeniowe przesuwne

Ogrodzenia aluminiowe – czy to się opłaca?

Ogrodzenie to inwestycja na wiele lat, dlatego ważne jest z jakich materiałów będzie ono zbudowane. Aluminium to taki materiał, który będzie mógł służyć nawet przez dekady, ponieważ ten materiał jest znany ze swojej odporności na zmienną pogodę, która jest w Europie Zachodniej. Takie ogrodzenie wykonane z aluminium nie ulega korozji, ponieważ wierzchnia powłoka jest lakierowana proszkowo, przez co ani śnieg, ani upał, ani deszcz nie będą w stanie zniszczyć dobrej jakości aluminium. Co więcej, aluminiowe ogrodzenia nie wymagają większych konserwacji, wystarczy tylko raz na jakiś czas oczyścić je z zabrudzeń. Jak zbudować ogrodzenie aluminiowe nie jest żadną filozofią, dlatego sam montaż jest bardzo szybki, więc jeśli klientowi zależy na ekspresowym wykonaniu usługi, warto rozważyć ogrodzenie z aluminium, które staje się coraz bardziej popularne wśród naszych klientów.

ogrodzenie aluminiowe

Sprawdź także ogrodzenia modułowe | automatyka do bram przesuwnych | bramy wjazdowe przesuwne

Jakie ogrodzenia rodzaje warto jest wybrać?

Wiemy, że czasem ciężko jest się zdecydować, które ogrodzenie będzie najlepszym wyborem do posesji. Dlatego jeśli chcesz trwałego płotu ze zdobieniami, które sam możesz wybrać lub ciekawej dekoracji z metalu, warto wybrać płoty metalowe, w których się specjalizujemy. Mamy za sobą setki projektów, dlatego potrafimy również doradzić i dostosować taki płot do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jeśli jednak wolisz aluminium, które staje się coraz bardziej popularne, wybierz płot właśnie z tego materiału. Być może nie lubisz standardowych rozwiązań, dlatego możemy wykonać na Twoje specjalne zamówienie również i płoty z elementami drewnianymi, albo też i ze szkła. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się bezpośrednio do potrzeb każdego z naszych klientów w kwestii tego z czego ogrodzenie powinno być wykonane. Jeśli nie możesz się decydować, co wybrać, warto przejrzeć naszą galerię, w której zamieszczone są najciekawsze projekty.

Zobacz, co jeszcze wykonujemy balustrady stalowe | ogrodzenia ogrodowe | automatyka do bram skrzydłowych

ogrodzenie metalowe

Co jeszcze warto sprawdzić na naszej stronie? balustrada na schody | automaty do bram | bramy wjazdowe skrzydłowe